Granvej 4 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Rønnede - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Rønnede. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Kongsted er to nye villaer netop kommet på markedet: Granvej 4 og Dyssevej 22, begge med deres unikke karakteristika.

Granvej 4 byder på en boligstørrelse af 122 kvadratmeter, der fordeler sig på 4 rum. Med en grund på 857 kvadratmeter tilbyder denne ejendom rigelig udendørsplads.

En fordel ved denne ejendom er den attraktive pris på 2.245.000 kr., hvilket gør den til en konkurrencedygtig mulighed for potentielle købere.

På Dyssevej 22 finder vi en villa, der strækker sig over 112 kvadratmeter og også har 4 rum. Her får man lidt mere grund med i handlen – nemlig hele 910 kvadratmeter.

Denne ejendom er prissat til 1.795.000 kr., hvilket gør den til et spændende valg for dem, der ønsker mere plads til en lavere pris.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler