Jyderupvej 46 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Rønnede - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Rønnede. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Kongsted nær Rønnede er to interessante boliger netop kommet på markedet. På Jyderupvej 46 finder man en rummelig villa med 217 m² fordelt på 7 værelser. Beliggende på en stor grund på 1815 m², er denne ejendom nu udbudt til en pris på 2.650.000 DKK.

En anden mulighed i samme område er beliggende på Bøgevej 3. Denne villa tilbyder et mere kompakt hjem med 132 m², bestående af 4 værelser. Med en grundstørrelse på 1245 m², har boligen en salgspris på 2.195.000 DKK. Begge boliger giver forskellige muligheder afhængigt af pladsbehov og pris.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga